Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / RESMİ: Darüşşafaka Yeni Transferin Sözleşmesini Feshetti

RESMİ: Darüşşafaka Yeni Transferin Sözleşmesini Feshetti

Sizlerle 16 Ağustos’ta detaylarını paylaştığım haber Darüşşafaka cephesinden de doğrulandı ve yeni transferleri Birleşik Amerikalı uzun Cory Jefferson ile karşılıklı olarak sözleşme feshine gittiler.

Birleşik Amerikalı uzun sağlık kontrolünden geçememiş ve doktorlar kendisi için “sakat” raporu vermişlerdi.

Kulüpten yapılan açıklama:

“Geçtiğimiz ay anlaşmış olduğumuz NBA patentli oyuncumuz Corey Jefferson ile sözleşmemizi karşılıklı olarak feshetmiş bulunuyoruz.

Darüşşafaka Ailesi olarak kendisine gelecek dönemdeki kariyerinde başarılar dileriz.”Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …