Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / RESMİ: FIAT Torino Yeni Forvetini Buldu

RESMİ: FIAT Torino Yeni Forvetini Buldu

Önümüzdeki sezon Eurocup‘da mücadele edecek olan efsane koç Larry Brown yönetimindeki FIAT Torino, yeni uzun forveti Victor Rudd‘ı resmi olarak açıkladı.

Geçtiğimiz sezona temsilcimiz Gaziantep’te başlayan ama koç Markovic ile anlaşamayarak yolların ayrıldığı ve ardından sezonu CSKA Moskova‘da neredeyse hiç süre almadan tamamlayan 2.05 boyundaki 1991 doğumlu Victor Rudd, Euroleague’de sadece 3 maçta ortalama 9.6 dakika görev alırkn 2.3 sayı %28.6 3sayı 1.2 ribaund 2.3 verimlilik istatistikleri üretebilmişti.

Rudd disiplinsiz davranışları ve kendisine verilen yeteneği kötüye kullanmasıyla artık tekrar tekrar Eurocup ya da Euroleague seviyesinde bir şansı haketmiyor bana göre. Ama takımlar atletik özellikleri ve tecrübesi nedeniyle ona inatla şans vermeye devam ediyorlar. Bakalım bu sefer kendisine verilen bu fırsatı olumlu yönde kullanabilecek mi…Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

CSKA Moskova – Promitheas İddaa Tahmini 24.09.19

Gomelsky Cup’da ev sahibi konumunda olan CSKA Moskova Salı saat 20:00’da Promitheas‘ı konuk edecek. İddaa …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.