Anasayfa / Basketbol Haber / RESMİ: Khimki Yeni Uzunu Açıkladı

RESMİ: Khimki Yeni Uzunu Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde sizlere detayını ilettiğim üzere Khimki, atletik uzunu Robinson’ın boşluğunu yine NBA‘den bir hamle yaparak, son olarak Miami Heat forması giyen Jordan Mickey ile doldurdu ve resmi olarak da açıkladı.

LSU çıkışlı atletik uzun, 2015 draftında Celtics tarafından 2.tur 33.sırada seçilmişti. J-Mick Celtics ve G-League’de geçen 2 sezonun ardından geçtiğimiz sezon için Miami Heat’e transfer olmuştu.

Jordan Mickey (2.02-1994)

NBA: 23 maç 12.3 dakika 4.0 sayı 3.5 ribaund 4.2 verimlilik

Atletik özellikleri ile ön plana çıkan Mickey, yetenek paketi yüksek bir oyuncu. Özellikle savunma tarafında Euroleague’de fark yaratabilecek bir isim. Hücumda da mobil ve çabuk bir uzun olmasının avantajını açık alanda kullanabiliyor ve ikili oyunları yüksek yüzde ile bitirebiliyor. NBA’de 4 numarada görev alsa da Avrupa basketbolunda hem 4 hem de 5 numarada süre alabilir. Khimki’ye geçtiğimiz sezon Robinson’un getirdiği enerjiyi, blok tehditini ve atletizm üstünlüğü verebilecek bir isim. Bunların yanında profesyonellik seviyesi Robinson’dan yüksek ve ona göre daha iyi bir takım oyuncusu. Özetle Khimki’nin bu hamleyle pota altında bir seviye daha yukarı çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

 Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 26.09.20 (Erkenci)

Cumartesi programında yoğun bir maç trafiği bizleri bekliyor olacak. Ben de sizler için programın ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir