Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / RESMİ: Maccabi Tel Aviv Milli Oyuncu ile Devam Dedi

RESMİ: Maccabi Tel Aviv Milli Oyuncu ile Devam Dedi

Maccabi Tel Aviv geride bıraktığımız yaz 1+1 yıllık sözleşme imzaladığı İsrailli milli oyuncu Jake Cohen‘in opsiyonunu kullanmadı ve önümüzdeki sezon için de kadroda tutma kararı aldı.

2.10 boyundaki 1990 doğumlu Cohen, geride bıraktığımız sezon Euroleague‘de 19 maçta ortalama 7.2 dakika süre alabilmiş ve sadece 2.1 sayı 1.6 ribaund ile katkı vermişti. İsrail Winner Ligi‘nde ise 32 maçta ortalama 19.6 dakika parke kalmış ve 9.6 sayı 4.7 ribaund 1.6 asist istatistikleri ile mücadele etmişti.

Cohen, kariyerinde daha önce Maccabi Rishon, Aris ve Maccabi Ashod formaları da giymişti.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Barcelona Bir Yıldızı Daha Kaptı!

Önümüzdeki sezon için iddialı bir kadro kurmak isteyen Barcelona Lassa sizlere daha önce ilettiğim gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir