Anasayfa / 7DAYS EuroCup / RESMİ: Monaco Yeni Guardını Duyurdu

RESMİ: Monaco Yeni Guardını Duyurdu

Sizlere 16 Eylül’de detaylarını iletmiş olduğum transfer Galatasaray’ın Eurocup’daki rakiplerinden olan AS Monaco tarafından resmi olarak duyuruldu. Son olarak ülkemizde ADATIP Sakarya BŞB forması giymiş olan Lazeric Jones Fransız ekibinin başarısı için mücadele edecek.

Jones’un adı transfer döneminde temsilcimiz Beşiktaş SJ ile de anılmış ancak taraflar anlaşma sağlayamamıştı.

28 yaşında olan 1.85 boyundaki guard, 2015-16 sezonuna Pınar Karşıyaka’da başlamış ancak yaşadığı sakatlık sonucu sezonun ilk bölümlerinde takımdan ayrılmıştı. 2016-17 sezonunun ortasında ise Sakarya BŞB’nin kadrosuna dahil olmuş ve takımın Türkiye Basketbol Ligi şampiyonu olarak Tahincioğlu Süper Lig bileti kapmasında önemli rol oynamıştı.

Ondan tam olarak Cooper’ın yerini doldurmasını beklemek hata olur. Onun kadar iyi bir organizatör ve pasör değil. Ama ondan çok daha delici bir oyuncu olmasının yanı sıra çok daha güvenilir bir 3 sayı tehditine de sahip. Eskiden koç Filipovski’nin zaman zaman Cooper-Robinson ikilisini birlikte oynatma lüksü vardı. Ama bu hamleyle Jones-Robinson ikilisini aynı anda sahada görmek pek kolay olmayacaktır çünkü benzer tarzda oyuncular. Bu da Lacombe’un sırtındaki yükü arttıracaktır.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …