Anasayfa / Bourg / Roanne – Bourg İddaa Tahmini 27.03.21

Roanne – Bourg İddaa Tahmini 27.03.21

Fransa Jeep Elite Pro A 26. hafta mücadelesinde Roanne Cumartesi saat 21:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Roanne bu sezonun orta altı takımlarından biri, 14 maçlarından 5 tanesini kazanabildiler ve hem play-off hem de düşme hattından 2 adım uzaktalar. Evlerindeki performansları da pek iyi değil, 5 maçtan 2 tanesini kazanabildiler iç sahada. Ancak son 2 maçlarında çıkışa geçtikleri de bir gerçek ki bu maçların ikisi de deplasmandaydı. Önce Nanterre’i 5 sayı ile sonra da zayıf rakipleri Orthez’i tam 21 sayı farkla geçtiler, ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. Son maçta Reddic 16 ve Ho You Fat 15 sayıyla takımlarını taşıyan isimlerdi.

Bourg EuroCup’a veda ettikten sonra ligde konsantre olmakta zaman zaman zorlanan bir ekip. 14 maçtan 10 tanesini kazandılar ve 3. sıradalar, ilk 4 hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerliyorlar ama son haftalarda iyi sonuçlar almadılar. Önce deplasmanda Le Mans karşısında çok zorlanarak 1sayı ile kazanabildiler, sonra Orthez’i onlar da içerde farklı geçtiler ve 24 Mart’taki son maçta ise evlerinde oynamalarına rapmen Gravelines’a tam 17 sayı farkla kaybederek hayal kırıklığı yarattılar, özellikle sadece 67 sayıda kalmaları dikkat çekiciydi.

Her ne kadar iki takım arasında puan tablosuna baktığımızda ciddi bir fark olsa da Roanne son maçlarda gösterdi ki o kadar da kötü ya da geride bir takım değil. Son maçta Gravelines’a farklı kaybederek sıkıntılı bir dönemde olduğunu kanıtlayan Bourg karşısında onların da March, Reddic, Francisco, Ho You Fat gibi isimlerle direbileceğini, kendi sahalarında olmanın da avantajıyla kolay pes etmeyerek kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …