Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Rosa Radom – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 19.09.21

Rosa Radom – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 19.09.21

Polonya Ligi 3. hafta mücadelesinde Rosa Radom Pazar saat 20:30’da Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş. 

Radom hazırlık dönemini iyi geçiren takımlardan biriydi, özellikle hücum performansları ile dikkat çekmişlerdi ki bunu ligin ilk 2 haftasına da taşımayı başardıklarını gördük. Önce deplasmanda Szczecin’i 103-112 ile geçerken sonra içerde güçlü Gora karşısında iyi direnmelerine rağmen normal süresi 81-81 biten maçı 89-92 ile kaybetmişlerdi. O son maçta yine hücumda etkili olurken, Moore 22 sayı, 7 ribaund ve English 20 sayı, 9 ribaund, 7 asist ile takımın öne çıkan isimleriydiler. 

Dabrowa ise geçen sezon olduğu gibi düşme potasından uzak kalabilmek için mücadele edecek. Sezona rakiplerinden bir maç fazlayla, 3 maç ile başladılar. Bu maçlarda farklı performanslar sergilediler, bir maçta kendi hücum performansları, diğer maçta rakibin hücum performansı ve son maçta da karşılıklı savunma performansları ön plandaydı. Bu 3 maçtan ikisinde 162 ve 170 sayı izlemiştik, onların da tempoya yatkın bir oyun sergilediklerini söylemek yanlış olmaz. Fenner ve Lewis takımın öne çıkna skor opsiyonları oldular şuana kadar. 

İki takımın da sezona yüksek tempoda ve hücum performanslarının iyi düzeyde başladığını söyleyebiliriz. Radom skorer yıldızı English liderliğinde bu sezon çok can yakacağını gösterdi. Ayrıca Moore ve Ostojic de ona çok iyi eşlik ediyorlar. Dabrowa’nın da Fenner ve Lewis liderliğinde üretim konusunda onlara karşılık verebileceğini, formda ev sahibinin kazanmasını beklediğim maçta iki ekibin de 80 sayının üstüne çıkacağını düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim üst seçeneği olacak, alternatif olarak da Radom’un direkt galibiyetini düşünebilirsiniz. 

İddaa Oranı: ÜST (162.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Le Mans – Pau Orthez İddaa Tahmini 16.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 4. hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi saat 21:30’da Pau Orthez …