Güncel
Anasayfa / GTK Gliwice / Rosa Radom – GTK Gliwice İddaa Tahmini 03.01.19

Rosa Radom – GTK Gliwice İddaa Tahmini 03.01.19

Polonya Ligi 13.hafta mücadelesinde Rosa Radom Perşembe saat 21:00’da GTK Gliwice ile karşılaşacka. İddaa toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 170.5 olarak belirlemiş.

Rosa Radom bu sezon eski günlerinden uzakta bir performans sergiliyor, sadece 4 galibiyet alabildiler ve play-off resminden 3 galibiyet uzakta kalmış durumdalar. Evlerinde ise performansları iyi, zaten tüm galibiyetlerini taraftarları önünde oynadıkları 6 maçtan çıkardılar. Bu maçlarda ise lig standartlarının aksine düşük skor hakimdi, ortalama 156 sayı çıktı. Evlerindeki son maçta da bu senaryo gerçekleşti, Krosno’yu 85-68 ile geçmişlerdi.

GTK da tıpkı rakibi gibi 4 galibiyet toplayabildi şuana kadar. Onların hedefi öncelikle düşme potasından uzak kalmak ve şuanda 2 galibiyet uzakta kalarak bunu başarmış durumdalar. Deplasman karneleri ise oldukça kötü, 6 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler. Genelde bizlere yüksek skorlu maçlar izletseler de son 2 maçta biraz daha tempo düştü maçlarında, Spojnia maçının normal süresinde sadece 156 sayı çıkarken, Anwil’e de kendileri adına düşük skorlu geçen maçta 81-86 yenilmişlerdi.

Rosa Radom evinde dominant oynayan ve sert, agresif savunmasıyla rakipleri düşük skorlarda tutabilen bir ekip. Zaten içerdeki maçlarda genelde amaçları rakibi bozmak ve 80 bareminde tutmaya çalışmak oluyor. GTK’ya da tempo şansı verirlerse bunun can yakıcı olabileceğinin farkındalar. Bu nedenle bu maçın ev sahibinin kontrollü oyununun egemenliğinde geçeceğini ve iki takımın da 85 sayının altında kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (169.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (170.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Yunanistan – Türkiye İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Akropolis Turnuvası’dan ev sahibi Yunanistan Cumartesi saat 20:30’da Türkiye‘yi konuk edecek. …