Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rostock – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 03.02.24

Rostock – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 03.02.24

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Rostock Cumartesi günü saat 20:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Rostock son 5 maçının tamamını kaybetti ve bu düşüşle de 6 galibiyette kaldılar, play-in potasından 3 adım geride kalmış durumdalar. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda Bayern’e 6 sayı, Hamburg’a 17 sayı ve Wurzburg’a ise 13 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Son maçlarında ise konuk oldukları denk rakiplerinden Gottingen’e direnseler de uzatmanın ardından 6 sayı farkla yenilmişlerdi

Chemnitz ise son 4 maçtan 3 galibiyet çıkarmayı başardılar ve 15 galibiyete ulaştılar, bu sayede de liderlik koltuğunda oturmaya devam ediyorlar. Bayern’den 2 galibiyet öndeler ama 2 maçları da fazla aynı zamanda. Deplasman karnelerine baktığımızda da son 2 maçlarını üst üste kazanadıklarını gördük, sırasıyla Bonn’u 8 sayı ve alt sıra ekiplerinden Heidelberg’i ise tam 22 sayı farkla çok rahat bir şekilde geçmişlerdi. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Chemnitz bu sezonki flaş performansıyla zirvede yer alan ekiplerden birisi. Rostock ise ligin formsuz ve vasat ekiplerinden birisi. Dolayısıyla bu maçta deplasmanda olmasına rağmen Chemnitz’in favori olduğunu düşünüyorum. Misafir takımın kaybetmesi sürpriz olur elbette ama handikap bir tık yüksek geldiği için güven endeksimi düşük tuttum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …