Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rostock – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 18.01.23

Rostock – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 18.01.23

Almanya easyCredit BBL 15. hafta mücadelesinde Rostock Çarşamba günü saat 21:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın limitini 88.5 olarak açıklamışlar.

Rostock ligin yeni takımı ama şuana kadar iyi iş çıkardılar ve düşme potasından uzak kaldıkları gibi play-off yarışına da dahil olmuş durumdalar. Ancak son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve bir düşüş trendinin içinde olduklarının da altını çizelim. Ayrıca son 4 maçlarına baktığımızda 3 tanesinde sonuçlar ne olursa olsun savunmada sınıfta kaldıklarını da görmüştük. Sırasıyla 91, 101 ve 99 sayı görmşlerdi potalarında.

Chemnitz ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. 12 maçtan 7 tanesini kazandılar ve kendilerine 8. sırada, hedefledikleri play-off potasında yer buldular. Europe Cup ve BBL’deki son 2 maçlarında ise özellikle hücumdaki verimlilikleri ve etkinlikleri ile dikkat çekmişlerdi. Sırasıyla Ludwigsburg’a 89 ve Craiova’ya 93 sayı göndermişlerdi. Eski dost Filipovity, Velicka, Wes Clark takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

İki takım arasında kağıt üstünde kadro yapısı ve kalitesi anlamında artı puan tablosundaki yerleri anlamında bir denklik var diyebiliriz. Rostock’un son 3 maçını üst üste kaybettiği için reaksiyon modunda olmasıyla beraber taraf bahsi açısından tehlikeli hale gelmiş bir maç. Ama Rostock’un savunma zaafları, her iki takımın da tempoyu sevmesi gibi etkenlerle beraber Chemnitz’in skor gücüne güvenmek mantıklı bir seçim olacak. Filipovity, Velicka, Clark üçlüsünün liderliğinde 90 sayıları görmeleri dahi beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (88.5) – 1.55
intobet Oranı: Deplasman ÜST (88.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …