Anasayfa / BC Wolves / Rytas Vilnius – BC Wolves İddaa Tahmini 02.09.23

Rytas Vilnius – BC Wolves İddaa Tahmini 02.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Rytas Vilnius Cumartesi günü saat 17:00’da BC Wolves ile karşılaşacak. Hovarda ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.62 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

BCL’de ülkesini yine temsil edecek olan Rytas, koç Zibenas ile yola devam ederken kadrosunu da güçlendirdi. RJ Cole, Arnas Velicka, DeLaurier takımın yeni silahları konumundalar. Normantas, Gorham, Echodas, Radzevicius, Masiulis de geçen sezon olduğu gibi yine koçun en güvendiği parçalar arasında yer alacaklar. Elbette Normantas milli görevde, Dünya Kupası’nda olduğu için bu maçta yer alamayacak. İlk hazırlık maçlarında Rostock’u 98-81’lik skorla rahat geçmişlerdi.

Tarihinde ilk kez EuroCup sahnesinde boy gösterecek olan Wolves ise koç Kemzura ile yola devam ediyor. Kadrolarını ise iki kulvarda oynamaya başlayacakları için güçlendirmeye, derinleştirmeye çalıştılar. Konyaspor’dan hatırlayacağınız Sulaimon, Mekowulu, Thurman, eski dost Gagic takımın yeni silahları konumunda. Juskevicius, Jeffery Taylor, Miniotas, Zemaitis, Zukauskas da geçen sezon olduğu gibi yine beklentinin yüksek olduğu isimler olacaklar. İlk hazırlık maçlarına çıkacaklar.

İki takım arasında aslında kağıt üstünde ciddi farklar yok diyebiliriz. Hatta Wolves bu sezon üst sıraları zorlayabilecek bir potansiyele sahip. Ancak Rytas’ın daha tecrübeli yerli oyuncuları var ve yeni kurulan Wolves’un aksine onların adaptasyon sürecini daha çabuk atlatacaklarını görebiliyoruz. Nitekim ilk maçlarını da oynadılar bile ve Rostock’u 17 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Bu maçta da favori olduklarını ve zorlansalar da kazanan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Harem Spor – Final Spor İddaa Tahmini 25.09.23

Türkiye Basketbol Ligi 2. hafta mücadelesinde Harem Spor Pazartesi günü saat 18:00’da Final Spor ile …