Anasayfa / Detroit Pistons / Sacramento Kings – Detroit Pistons İddaa Tahmini 08.02.24

Sacramento Kings – Detroit Pistons İddaa Tahmini 08.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Sacramento Kings Perşembe günü saat 06:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 15.5 handikap belirlemişler.

Kings son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 29 galibiyete ulaşarak kendisine 5. sırada yer buldu Batı’da. Ancak evlerindeki performanslarının iyi durumda olmadığını biliyoruz… Son 3 iç saha maçlarında Pelicans’a 33 sayı ve Pacers’a 5 sayı farkla kaybederken Hawks’ı 15 sayı farkla geçerek biraz olsun kendilerine geldiler. 6 Şubat’taki son sınavlarında ise konuk oldukları Doğu’nun güçlü ekiplerinden Cavs’a karşı hiç direnememişler ve tam 26 sayı fark yemişlerdi! Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok. 

Pistons ise şuanda NBA’in en zayıf halkası, sadece ama sadece 6 galibiyet toplayabildiler geride bıraktıkları 46 maçın ardından… Diğer yandan evden uzakta oynadıkları son 5 maça bakınca aslında öyle çok da kötü bir senaryo görmedik. Bu maçlardan birinde denk rakiplerden Wizards’ı 12 sayı farkla geçmişler, kalan 4 maçtan üçünde ise rakiplere direnerek, tek haneli farklarla kaybetmişlerdi. Son olarak konuk oldukları güçlü Cavs’a bu paralelde 7 sayı farkla kaybettiler, 128-121’lik skorla. Troy Brown, Milton, Fontecchio ve Stewart’dan faydalanamayacaklar. 

Elbette iki takım arasında bir siklet farkı var. Kings Batı’nın play-off takımlarından biriyken Pistons ise ligin en az galibiyet elde eden takımı. Ancak son deplasman maçlarına baktığımızda da dirençlerinin yükseldiğini gördük. Bu nedenle de bu maçta da kolay lokma olmayacaklarını söylemek yanlış olmaz. Son maçlarda güven vermeyen Kings’in 15 sayının üzerinde bir farkla, rahat bir galibiyet almasını beklemiyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+15.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 2 (+15.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …