Anasayfa / NBA / Sacramento Kings – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 06.08.20

Sacramento Kings – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 06.08.20

Orlando’da yer alan Disney World tesislerinde başlayan NBA heyecanında perşembe akşamı 20:30’da batı konferansı play-off yarışındaki önemli mücadelede Sacramento Kings ile New Orleans Pelicans kozlarını paylaşacak. İddaa bu maçta Pelicans galibiyetine 1.38, bets10 ise 1.51 oran belirlemiş.

Sacramento Kings Orlando’da oynadığı ilk üç sıralama maçını kaybetti. Şu anda sekizinci Memphis Grizzlies’ın 3.5 maç gerisinde 13. sıradalar. Luke Walton yönetiminde bu sezon beklentileri karşılayamadılar. Son maçlarında Dallas Mavericks karşısında uzun süre maçı önde götürmelerine rağmen uzatma sonunda salondan yenik ayrıldılar. Üç maçlık periyotta kampüsteki takımlar arasında savunma verimliliğinde sondan üçüncü sıradalar.

New Orleans Pelicans ise kampüste oynadığı ilk iki maçı kaybettikten sonra Memphis Grizzlies karşısında önemli bir galibiyet aldı ve sekizincilik yarışındaki iddiasını ortaya koydu. Zion Williamson Grizzlies karşısında ilk iki maça oranla daha fazla süre buldu. Koç Alvin Gentry rotasyonu ilk iki maça oranla daha iyi kullanırken özellikle Brandon Ingram, Zion Williamson ve JJ Reddick oyundayken skor üretmekte sıkıntı yaşamadılar. Hali hazırda batıda dokuzuncu Blazers’ın 1 maç gerisinde on birinci sıradalar.

Pelicans Zion Williamson’ın süre kısıtlamasının kaldırılmasıyla son maçta Memphis Grizlies karşısında daha verimli hücum etti. Brandon Ingram bu sezon gösterdiği çıkışla en çok gelişme kaydeden oyuncuların başında geliyor. Sacramento Kings ise ilk üç maçında savunmada aksadı ve üç mağlubiyet aldı. Luke Walton yönetiminde sezon genelinde geçen yılki performanslarının altında kaldılar. Pelicans’ın formsuz Kings karşısında hayati önemdeki maçı kazanacağını düşünüyorum.

 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.38

Bets10 Oranı: MS 2 – 1.51

Eksikler:

Sacramento Kings: Marvin Bagley, Justin James

New Orleans Pelicans: Darius MillerHakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 23.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi 3. maçında Denver Nuggets Çarşamba saat 04:00’da Los Angeles Lakers …