Anasayfa / Avtodor Saratov / Samara – Avtodor İddaa Tahmini 08.09.23

Samara – Avtodor İddaa Tahmini 08.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Samara Cuma günü saat 14:00’da Avtodor ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Anzulovic yönetimindeki Samara, geçen sezon dahil olduğu VTB Ligi’nde bu sezonki hedefi play-off olarak belirledi. Koç Anzulov yönetimindeki kadrolarına baktığmızda Rebic, Gudumak, James Thompson, Javontae Hawkins, Hayden Dalton, Mikhail Kulagin, Zagorac, Justin Roberson takımın öne çıkması beklenen isimleri konumunda. Son maçta denk rakiplerinden MBA karşısında deplasmanda olmalarına rağmen iyi direnmişler ama 1 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Avtodor ise geçen sezon çıktığı play-off seviyesinde kalmayı isteyen bir takım. Yeni koçları Bogicevic yönetimindeki kadrolarına baktığımızda Hammonds, Thornwell, Mavra, Beslac takımın öne çıkan isimleri olacaklar. Son hazırlık maçına baktığımızda ise dişli rakiplerden birisi olan MBA’yı deplasmanda 64-70 ile geçmiş durumdalar. Dolayısıyla keyiflerin yerinde olduğunu söyleyebiliriz.

Samara ligin dişli takımlarından biri olmaya aday yeni sezonda. Rebic, Gudumak, Thompson, Hawkins, Dalton, Zagorac, Roberson gibi silahlarla bu rada da Avtodor’a sorun çıkaracaklarını düşünüyorum. Avtodor her ne kadar son maçta MBA’yı deplasmanda yenmiş olsalar da zorlandıklarını gördük. Samara’nın da kolay teslim olmayıp onlara karşı kaybetseler de handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan – Japonya İddaa Tahmini 21.07.24

Belgrad’da Stark Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Sırbistan Pazar günü saat 21:00’da Japonya ile karşılaşacak. Hem …