Anasayfa / BC Samara / Samara – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 13.11.23

Samara – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 13.11.23

VTB Ligi mücadelesinde Samara Pazartesi günü saat 18:30’da Nizhny Novgorod ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Samara sezona iyi başlamıştı ama üst üste 3 maçlarını kaybettiler ve 4 galibiyette kaldılar ve play-off potasından 1 adım uzaklaşmış oldular. Ayrıca evlerindeki son 2 maçlarında da beklentileri karşılayamadıklarını gördük, önce Kuban’a 7 sayı farkla sonra da denk rakiplerinden Avtodor’a 12 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 8 Kasım’daki son maçta ise konuk oldukları güçlü rakipleri CSKA karşısında beklendiği gibi direnememişler ve 18 sayı fark yemişlerdi. 

Novgorod ise rakibinden de daha formsuz bir dönemden geçiyor, ilk 3 maçlarını kazandıktan sonra son 5 maçlarını üst üste kaybettiler! Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin o kadar da kötü olmadığını görüyoruz. Son 3 maçkarında Runa’yı 4 sayı ile geçerken, Enisey’e sadece 5 sayı farkla kaybetmişler ve güçlü Loko karşısında beklendiği varlık gösterememişler tam 25 sayı fark yemişlerdi.

İki takım da son haftalarda üst üste kötü sonuçlar aldılar ve toparlanabilmek adına reaksiyon göstermek istiyorlar. Bu maçta birbirlerini dişlerine uygun bir rakip görerek ekstra motive olacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de Novgorod’un deplasmanda olmasına rağmen kolay pes etmesini beklemiyorum. Koç Lukic’in öğrencilerinin Cosey, Vorontsevich, Bryon Allen, Gankevich liderliğinde direneceklerini, handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.69
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …