Anasayfa / Hazırlık Maçları / Samsunspor – Uralmash İddaa Tahmini 07.09.23

Samsunspor – Uralmash İddaa Tahmini 07.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Samsunspor Perşembe günü saat 12:00’da Uralmash ile karşılaşacak. intobet temsilcimiz lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Samsunspor, BSL’nin yeni takımlarından birisi. Lige çıktıkları koç Salman ile yola devam etmeyi tercih ettiler ve mütevazi bir kadro kurdular. Açıkçası bana göre ligde kalma yolunda işleri zor olacak, sürpriz arayacaklar. Hazırlık maçlarında da Mooney dışında yabancı oyuncuların performansları pek umut vermedi, yerli rotasyonları da sınırlı zaten. Son maçta da VTB Ligi’nin zayıf ekiplerinden Enisey’e 79-92 ile kaybetmişler, Mooney tam 38 sayı atmıştı.

VTB’nin yeni ekiplerinden Uralmash ise son hazırlık maçında, yani dün ligin güçlü takımlarından Lokomotiv Kuban’ı son nefeste 75-74 ile geçerek iyi sinyaller vermişti, bu sezon kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Kadrolarına baktığımızda Naymon Wright ve Javonte Douglas öne çıkan isimler konumundalar. Bu 2 yabancı dışında takımın geri kalanı Rus oyunculardan oluşuyor, Zakharov ve Balashov da yerli oyuncular arasında öne çıkan isimler konumundalar. 

Temsilcimiz son maçta Enisey karşısında daha dirençli oynar ve denk rakibi karşısında en azından skora ortak olur diye düşünüyordum ama Mooney’den gelen 38 sayıya rağmen sadece 79 sayıda kalarak, savunmadaki yumuşaklığa çözüm bulamayınca da 92 sayı yiyerek kaybetmişlerdi… Uralmash’ın da elinde mütevazi bir kadro var ama son maçta Kuban gibi güçlü bir rakibi geçerek ne kadar tehlikeli bir takım olduklarını gösterdiler. Daha moralli ve daha diri taraf konumundalar, bu avantajları kullanarak henüz hazır olmayan temsilcimizi handikapı geçerek yenmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …