Anasayfa / NBA / San Antonio Spurs – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 19.03.23

San Antonio Spurs – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 19.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde San Antonio Spurs, pazar akşam saat 23:00’de Atlanta Hawks ile AT&T Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın ilk periyodu için baremi 62.5 olarak belirlemiş.

Son iki maçı uzatmaya giden ve iki maçı da kaybeden San Antonio Spurs alışık olduğumuz bir şekilde yüksek skorlu maçlar izletmeye devam ediyor bize. Geride kalan 70 maçta ortalama 230 sayı izlettiler ki bunun en büyük sebebi savunmadaki sıkıntılar oldu. Ama iş hücuma gelince de bir şekilde enerji koydular ve üretmeyi başardılar. Son olarak Memphis’e kötü bir şekilde geri dönüş izni veren ve 17 saniye kala 6 sayı önde oldukları maçı kaybetmeleri ise onlar adına son derece trajik oldu.

Atlanta Hawks da rakibine benzer bir şekilde yüksek tempo basketbolu oynuyor bilindiği üzere. Boston ve Minnesota’dan sırasıyla 134 ve 136 sayı yiyerek mağlup olmuşlardı ama ardından Golden State’e karşı iyi bir reaksiyon verdiklerini söylemek gerek. Son dönemde çok iyi olmamalarına rağmen sezonun başında topladıkları galibiyetlerin kredisini yiyorlar ve 35-35 ile 8. sırada bulunmaya devam ediyorlar.

Yüksek tempo basketbolu oynamayı çok seven ve sürekli yüksek skorlar izleten iki takımın mücadelesine konuk olacağız. İki tarafta da önemli isimlerin durumu maç saatinde belli olacak. Fakat bu durumun çok da problem teşkil edeceğini düşünmüyorum tempo adına. Savunma yapma motivasyonları olmayan ve yarı sahayı hızlı geçmeyi çok seven iki takımın mücadelesinin hızlı başlayacağı fikrindeyim. Tercihim ise ilk periyottan 65-70 bantlarının görüleceğini düşündüğüm için periyot üst seçeneğinden yana olacak.

Eksikler:

San Antonio: Zach Collins (gtd), Doug McDermott (gtd), Keita Bates-Diop (düşük ihtimal), Khem Birch, DeVonte Graham, Jeremy Sochan
Atlanta: Jalen Johnson (gtd), Trae Young (gtd)

İddaa Oranı: 1. Periyot ÜST (62.5) – 1.66
intobet Oranı: 1. Periyot ÜST (62.5) – 1.92
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …