Anasayfa / Atlanta Hawks / San Antonio Spurs – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 19.03.23

San Antonio Spurs – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 19.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden San Antonio Spurs Pazar günü saat 23:00’da Doğu ekibi Atlanta Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 241.5 olarak açıklamışlar. 

Spurs konferansın zayıf halkalarından birisi, sadece 18 galibiyetleri var ve son sırada yer alıyorlar. Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. İddialarının kalmamış olmasıyla beraber savunmadayı iyice boşlamış durumdalar. O 3 maçta bizlere sırasıyla 246, 265 ve 246 sayı izletmişlerdi. Bu maçta Graham, Birch, Sochan’dan faydalanamayacaklar, McDermott, Bates-Diop, Graham ve Zach Collins’in durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Hawks ise Doğu’nun play-in yarışı veren ekiplerinden birisi. Şuana kadar 35 galibiyet aldılar ve kendilerine 8. sırada yer buldular. Onların da son maçlarına baktığımızda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. SOn 3 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak bizlere sırasıyla 259, 251 ve 246 sayı izletmişlerdi! Son olarak konuk ettikleri geçen sezonun şampiyonu Warriors’u 127-119 ile geçmişlerdi. Jalen Johnson ve Trae Young’ın durumları maç saatinde belli olacak. Başka eksikleri yok. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Hawks Doğu’da halen play-in kovalayan bir ekipken Spurs ise herhangi bir iddiası olmayan, Batı’da son sırada yer alan bir ekip. Ama yine de son haftalarda beklenmedik şekilde yüksek direnç gösterebildiklerine de şahit olduk. Bu nedenle de taraf bahsi bu maçta yine de riskli görünüyor. Bunun yerine iki takımın da son haftalarda sergiledikleri tempo ve hücum odaklı basketbola güvenerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (241.5) – 1.46
Best10 Oranı: ÜST (241.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …