Anasayfa / NBA / San Antonio Spurs – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 18.01.23

San Antonio Spurs – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 18.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde San Antonio Spurs, salıyı çarşambaya bağlayan gece 04:00’te Brooklyn Nets ile AT&T Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 229.5 olarak belirlemiş.

Son olarak Sacramento’yu konuk ettikleri maçı da kaybeden San Antonio Spurs’te mağlubiyet serisi beş maça çıktı. Golden State’e 31 sayı farkla yenildikten sonra Sacramento karşısında da çift haneli bir mağlubiyet alan ekip o maçta da 132 sayı yedi. Böylece son 5 maçta potalarında ortalama 130.6 sayı gördüler. 119 sayı attıkları maçta daha önce de belirttiğim tezimi desteklemiş oldular. Rakiplerini kendi tempolarına ayak uydurmak zorunda bıraktıkları için çok sayı üretebiliyorlar fakat bu savunmadaki berbat performanstan dolayı pek bir değer taşımıyor.

Boston mağlubiyetinin ardından Oklahoma’yı konuk ettikleri maçı da kaybeden Brooklyn’de beklediğim kötü gidiş devam ediyor. Sıradaki iki maçlarında San Antonio ve Phoenix’e konuk olmaları biraz olsun onlar adına avantaj taşıyor zira şu an iyi takımlarla oynayacakları her maçı kaybetme potansiyeline sahipler. Şubat ayının ikinci haftasına kadar, yani Kevin Durant’in dönüşüne kadar zorlu bir süreçten geçeceklerini düşünüyorum. 

İki ekip tam iki hafta önce Brooklyn’de karşı karşıya gelmişti. O zamanlar son derece formda olan Brooklyn ekibi ilk yarısını 74-47 önde tamamladığı maçı 139-103 kazanmayı başarmıştı. Ama şu an işlerin çok daha farklı olduğunu söylemekte fayda var. Bu geceki maçta Brooklyn yine daha ön plana çıkan kalitesiyle birlikte maçın favorisi olacak fakat taraf bahsini riskli bulmaktayım. İki tarafın da 115’leri geçmesini beklediğim için tercihimi üstten yana yapacağım.

Eksikler:

San Antonio: Doug McDermott (gtd), Devin Vassell
Brooklyn: Kevin Durant

İddaa Oranı: ÜST (229.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (229.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Boston Celtics – New York Knicks İddaa Tahmini 27.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde Boston Celtics, perşembeyi cumaya bağlayan gece 03:30’da New York Knicks ile TD Garden’da …