Anasayfa / NBA / San Antonio Spurs – Denver Nuggets İddaa Tahmini 08.11.22

San Antonio Spurs – Denver Nuggets İddaa Tahmini 08.11.22

NBA normal sezonda San Antonio Spurs Salı sabaha karşı 05:30’da AT&T Center’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa bu karşılaşmada ev sahibi lehine 3.5, intobet ise 4.5 sayılık devre handikabı açıklamış.

San Antonio Spurs sezona beklenenden iyi başlamasına karşın son üç maçında evinde Raptors ile Clippers deplasmandaysa Nuggets’a boyun eğdi. Son maçlarında Nuggets karşısında üçüncü çeyrek sonunda teslim bayrağını çekmek zorunda kalmışlardı. Ellerinde sınırlı bir kadro var ve hem Gregg Popovich hem de takım kültürü sayesinde şu ana kadar 10 maçtan 5 galibiyet çıkardılar. Fakat sezon ilerledikçe bu yapıyla bu galibiyet yüzdesini sürdürmeleri oldukça güç.

Denver Nuggets ise son iki maçında deplasmanda Thunder ve evinde Spurs karşısında rahat galibiyetler aldı. Henüz Michael Porter Jr ve Jamal Murray ısınma evresinde ve buna karşın 9 maç sonunda 6 galibiyetleri var. Deplasmanda bu sezon oynadıkları 5 maçta Warriors ve Thunder karşısında kazanırken bu karşılaşmaların tamamında sayı barajı aşıldı. Net bir çember koruyucuları olmadığı için savunmaları henüz bilhassa deplasmanda istenilen seviyede değil. Buna karşın son iki maçlarına oldukça hızlı başlayıp devre handikabını rahat aştılar.

Denver Nuggets maçın bana göre ağır favorisi konumunda. Son iki maçlarında Thunder ve Spurs karşısında ilk yarıları çok farklı önde kapattılar. Bu geceki rakipleri karşısında çıktıkları son maçta çok rahat bir galibiyet almışlardı. Spurs’den reaksiyon gelebilir. Fakat Nuggets’da taşlar yerine oturuyor. Bu gece son iki maçtaki trendi sürdürüp devrenin kazananı olmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: İ.Y. 2 (h:-3.5) – 1.54

İntobet Oranı: i.Y. 2 (h:-4.5) – 1.92

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

San Antonio Spurs: Zach Collins (belirsiz), Romeo Langford (belirsiz), Blake Wesley

Denver Nuggets: Zeke Nnaji (belirsiz), Ish Smith (belirsiz)Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …