Anasayfa / NBA / San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 31.10.22

San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 31.10.22

NBA normal sezonda San Antonio Spurs pazartesi sabaha karşı 02:00’da evinde Minnesota Timberwolves ile kozlarını paylaşacak. İddaa ve intobet bu karşılaşmada ev sahibi lehine 2.5 sayılık handikap açıklamış.

San Antonio Spurs için sezon başında hiçbir otorite böyle bir başlangıcı öngörmemişti herhalde. Sezona zorlu bir fikstürle Hornets karşısında evlerinde ağır bir yenilgi alarak başlamalarına karşın son beş maçlarından dört galibiyet çıkardılar. Üstelik son iki maçlarında takımın en skorer ikinci ismi Devin Vassell’den yoksunlardı. Yüksek tempolara çıkmayı seviyorlar ve pozisyon başına en çok asist yapan takım olurken asist top kaybı yüzdesinde dördüncü sıradalar. Bu geceki rakipleri Timberwolves ile kısa zamanda üçüncü kez karşılaşacaklar. Primo’nun kontratından çıktılar ve son iki maçı kaçıran Vassell’den yine yoksun olacaklar.

Minnesota Timberwolves ise sezona kağıt üzerinde kolay bir fikstürle başladı. Geride kalan altı maçta ya yeniden yapılanma sürecindeki rakiplerle ya da Lakers gibi ciddi sorunlarla uğraşan takımlara karşı dört galibiyet almayı başardılar. Son maçlarında Lakers karşısında ilk kez topu dengeli şekilde paylaştılar ve üç ana silahlarından toplamda 72 sayılık katkı aldılar. Yavaş yavaş düzen oturmaya başlıyor gibi. Fakat rakibin sorunlu ve eksik Lakers olduğunu unutmayalım. Spurs ile bu sezon üçüncü kez oynayacaklar.

İki takım arasındaki rekabette bu sezon oynanan iki maçtan da yüksek skor çıkarken yeniden yapılanma sürecindeki San Antonio çıkış yapması beklenen rakibinden bir galibiyet çalmayı başardı. Spurs ile eşleşmelerinde çift gardla oynadıkları beşlerde daha başarılı oldular. Spurs ise Vassell’in yokluğunda son maçta rakibine deplasmanda farklı yenilmişti. Bu gece Josh Richardson’ın da durumu belirsiz ki bu iki isim takımın en volümlü üçlük atan üç oyuncusundan ikisi oldu geride kalan maçlarda. Eğer Timberwolves top kayıplarını kontrol edip Lakers karşısında olduğu gibi top trafiği sağlayabilirse bu gece deplasmanda kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (h:-3.5) – 1.46

İntobet Oranı: MS 2 (h:-3.5) – 1.66

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

San Antonio Spurs: Devin Vassell, Josh Richardson (GTD)

Minnesota Timberwolves: Kyle Anderson (GTD), Jordan McLaughlin (GTD)Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Memphis Grizzlies ile Little Caesars …