Anasayfa / Arjantin Ligi / San Lorenzo – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 05.07.19

San Lorenzo – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 05.07.19

Arjantin Ligi final serisi 7. ve son maçında San Lorenzo Cuma saat 03:00’da Instituto de Cordoba ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişler.

San Lorenzo bu seride beklediğimin aksine çok daha fazla zorlandı. Aslında Tucker, Anthony ve Meyinsse ile çok daha tecrübeli ve kaliteli bir kadroya sahipler, hatta Vildoza da onlara x-faktör olarak eşlik ediyor. Ama evlerindeki performansları bir türlü deplasmanda gösteremediler, iç sahadaki üç maçta sırasıyla 2, 4 ve 16 sayı farkla kazanmışlardı.

Cordoba özellikle vindeki maçlarda ekstra etkili oynayıp kazanmayı başarmış ve seriye tutunup 7. ve son maça kadar işi taşımışlardı. Ancak deplasmanlarda sıkıntı yaşadıkları da bir gerçek, özellikle son maçta tam 16 sayı farkla kaybettiklerini unutmayalım. Gonzalez ile Batista deplasmanda ciddi şekilde düşüş yaşıyorlar.

Seriye favori olarak başlayan San Lorenzo deplasmanda sorun yaşasa da içerde hata yapmamış ve son maçı tam 16 sayı farkla kazanmıştı. Bu maçta da Anthony ve Tucker gibi tecrübeli isimleri ile beraber kalite farkını net olarak ortaya koyacaklarını ve kazanarak Arjantin şampiyonluğuna ulaşan taraf olacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.79
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Utah Jazz – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 05.08.20

NBA‘de Batı’nın iki play-off yarışçısının karşılaşmasında Utah Jazz Çarşamba saat 21:30’da Memphis Grizzlies ile mücadele …