Anasayfa / Filipinler Ligi / San Miguel – Meralco İddaa Tahmini 05.06.24

San Miguel – Meralco İddaa Tahmini 05.06.24

Filipinler Ligi final serisi ilk maçında San Miguel Çarşamba günü saat 14:30’da Meralco ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 188.5 olarak açıklamışlar. 

San Miguel normal sezonu lider olarak tamamlamış ve yarı final serisinde de saha avantajını çok iyi kullanarak 5. sıradan gelen rakibi Rain or Shine’ı 4-0 ile süpürmüştü! O serideki maçların tamamında yüksek tempoda oynamışlar ve etkili hücum performansları ile dikkat çekmişlerdi. Evlerindeki son maçta ise 107-100 gibi NBA seviyesinde bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. O maçta Oerez 26 sayı, 4 asist, Trollano 20 sayı, 8 ribaund ve Fajardo 17 sayı, 23 ribaund, 6 asist ile etkili olan isimlerdi.

Meralco ise normal sezonu 3. sırada bitirmişti ve yarı finalde saha avantajları bulunmamasına rağmen Ginebra karşısında son ana kadar direnmişler, seride kalmışlar ve 7. maçta kazanarak seriyi 3-4 ile geçmeyi, final biletini kapmayı başarmışlardı. Seride zaman zaman rakibin oyun tarzından dolayı tempo düşse de genelde etkili hücum performansları sergilemişlerdi. Banchero, Newsome, Hodge takımın öne çıkan silahları.

İki takım son olarak 4 Mayıs’da yine burada, San Miguel’in sahasında karşılaşmışlar, misafir takım Meralco etkili bir hücum performansı sergileyerek rakibini 92-95’lik skorla geçmeyi başarmıştı. Özellikle San Miguel’in oynadığı yarı final serisine bakınca bu maçın senaryosunu da az çok tahmin edebiliyoruz. Tempoyu evlerinde sürekli forse edeceklerini, Meralco’nun da pnlara Banchero, Newsome, Hodge gibi silahlarla atarak karşılık vereceğini düşünüyorum. Öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (188.5) – 1.60
Rexbet Oranı: ÜST (188.5) – 1.87
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …