Güncel
Anasayfa / Filipinler Ligi / San Miguel – Meralco İddaa Tahmini 14.08.22

San Miguel – Meralco İddaa Tahmini 14.08.22

Filipinler Ligi yarı final serisi 6. maçında San Miguel Pazar günü saat 11:30’da Meralco ile karşılaşacak. İddaa Meralco lehine 2.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

San Miguel normal sezonu lider bitirerek ne kadar güçlü bir takım olduğunu, neden şampiyonluk favorilerinden biri olarak gösterildiğini kanıtlamıştı. Bu seri Manila’da tarafsız sahada oynanıyor ve Miguel 3-2 öne geçti, avantajı yakaladı Şimdi bu maçı da kazanabilirlerse adlarını finale yazdıran taraf olacaklar, hedeflerinden sadece 1 adım uzaktalar artık. 

Sezonu 5. sırada tamamlayan ve buraya gelmesi sürpriz olan Meralco ise seri boyunca beklenenden iyi direndi güçlü rakibine karşı, 3 kere kaybedip, 2 kere kazandıkları için seride 3-2 geriye düşmüş durumdalar. Şimdi tamam mı devam mı maçına çıkacaklar güçlü rakipleri karşısında. Son maçı da 78-89 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında kağıt üstünde zaten net farklar var. San Miguel, son maçta olduğu gibi bu maçta da Manila’da tarafsız sahada, Perez, Cruz, Fajardo gibi silahlarını verimli kullanarak sonuca ulaşacaktır. Seri boyunca 2 kez rakiplerine kaybettiler ama artık yarı finalden bir galibiyet uzaktalar ve bu motivasyonla süprize izin vermeyeceklerini, düşük handikapı geçerek galibiyete ulaşan ve finale çıkan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …