Güncel
Anasayfa / Filipinler Ligi / San Miguel – Tropang Giga İddaa Tahmini 26.08.2

San Miguel – Tropang Giga İddaa Tahmini 26.08.2

Manila’da tarafsız sahada oynanan Filipinler Ligi final serisi 3. maçında San Miguel Cuma günü saat 12:45’de Tropang Giga ile karşılalacak. İddaa toplam sayı limitini 193.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 195.5 olarak belirlemiş.

San Miguel normal sezonu birinci bitirerek en güçlü şampiyonluk adaylarından biri oduğunu göstermişti. Ancak yarı finalde çok zorlandıklarını, yıprandıklarını da gördük. Bu nedenle de final serisine mağlubiyetle başlamışlardı ama ikinci maçı 100-109 ile kazanarak durumu toparladılar, seriye 1-1 eşitlik getirdiler. O son maçta Perez 23 sayı, 5 ribaund, Manuel 20 sayı, 4 ribaund ve Lassiter 19 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Tropang ise normal sezonu 2. sırada bitirdi ve o da rakibi güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Üstelik onlar rakibin aksine yarı finali daha net bir şekilde geçtiler, bu nedenle de daha diri geldiler final serisine. Nitekim ilk maçı kazanmalarının yanı sıra ikinci maçta da atarak iyi direnmişler ama serinin 1-1 eşitlenmesine engel olamamışlardı. Savunmada sınıfta kalıp tam 109 sayı yiyerek yenildikleri o maçta Pogoy 28 sayı, 4 ribaund, Castro 15 sayı, 4 asist ve Mantalbo 14 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu zaten normal sezonu 1 ve 2. sırada, arkaarkaya bitirmelerinden anlamıştı. Serinin ilk 2 maçında da birbirlerine net üstünlük kuramadılar ve nitekim seride 1-1 eşitlik hakim. Bu nedenle de taraf bahsine girmeyeceğim bu maçta da. İki takımın da kazanması sürpriz olmaz. Ama son maçta gördüğümüz gibi yüksek skor beklediğimin altını çizmem lazım. İki ekip de tempoyu seviyorlar ve bir tarafta Perez, Manuel, Lassiter üçlüsü diğer tarafta Pogoy ve Castro varken bu maçta da bizlere yüksek skorlar izleteceklerini söylemek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (193.5) – 1.52
Rexbet Oranı: ÜST (195.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …