Anasayfa / Andorra / San Pablo Burgos – Andorra İddaa Tahmini 26.06.20

San Pablo Burgos – Andorra İddaa Tahmini 26.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvası B grubu 5. ve son maçında San Pablo Burgos Cuma saat 16:30’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 167.5 olarak belirlemiş.

Burgos ilk 2 maçında Zaragoza ve Real Madrid gibi önemli rakipleri yenerek sürprize imza attıktan sonra son 2 iki maçında Gran Canaria ile Valencia’ya yenilerek avantajı kaybetmişti. Ama halen bu maçı yenmeleri durumunda gruptan çıkma ihtimalleri çok yüksek. Turnuva boyunca bizlere hep yüksek tempoda bol skorlu maçlar izlettiler. 4 maçlarında sırasıyla 178, 171, 178 ve 184 sayı çıkmıştı. Benite ile McFadden’a Rivero istikrarlı bir şekilde destek verirken zaman zaman Fitipaldo da çok önemli işlere imza attı.

Andorra ise rakibinin tersine ilk 2 maçta Valencia ile Gran Canaria’ya kaybederken son 2 maçta ise Zaragoza ile Real Madrid’i devirmeyi başarmıştı. Onların da kazanması durumunda gruptan çıkma şansları yüksek. Tıpkı Burgos gibi onlar da bizlere keyifli ve bol skorlu maçlar izlettiler turnuva boyunca. İlk maç hariç diğer 3 maçta etkili bir hücum performansı sergilediler ve bu maçlarda sırasıyla 192, 206 ve 166 sayı izlemiştik. Hannah, Senglin, Todorovic ve Jelinek takımı sırtlayan isimler oldular.

İki ekibin de kazanması durumunda ilk 2 sırada yer alıp adlarını yarı finale yazdırma ihtimalleri mevcut. Bu nedenle de şimdiye kadar oynadıkları basketboldan ödün vermeyeceklerini, tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Fitipaldo ile McFadden, diğer tarafta Hannah, Senglin ve Todorovic gibi tempoyu seven skorer kısalar varken bizleri keyifli ve bol skorlu bir mücadele beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır, baremin aşılacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.42
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …