Anasayfa / İddaa Tahminleri / San Pablo Burgos – Unicaja Malaga İddaa Tahmini 08.05.22

San Pablo Burgos – Unicaja Malaga İddaa Tahmini 08.05.22

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde San Pablo Burgos Pazar saat 18:00’da Unicaja Malaga ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Burgos 31 maçın ardından hanesine sadece 9 galibiyet yazdırabildi ve puan tablosunun son sırasında yer alıyorlar haftalardır, sezonun en büyük hayal kırıklıklarından biri olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler ve işler yolunda gitmiyor ama buna rağmen halen ligde kalma şansları devam ediyor. Rakipleri ile aralarında sadece 1 galibiyet fark var ve onlara göre 1 maçları da eksik. Bu maçı kazanarak Fuenlabrada ve Andorra ile galibiyet sayılarını eşitleyebilirler son 2 haftaya girilirken. Diez dışında eksik ya da sakat oyuncuları yok bu kritik maç öncesi.

Malaga ise koç değişikliğine rağmen beklentileri karşılayamadı ve bu sezon onlar için boş bir şekilde geçti diyebiliriz. Şuana kadar 31 maçtan 13 tanesini kazanabilldiler ve ne düşme ne de play-off potası ile alakaları kalmadıi son 3 maça sadece formalite için çıkacaklar. Zaten son 3 maçlarını üst üste kaybederek de bu sezondan artık pek bir beklentileri olmadığını göstermişlerdi. Son deplasman maçlarında Badalona’ya zaman zaman direnseler de 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Suarez, Abromaitis ve Alonso’dan kesin olarak faydalanamayacaklar. Barreiro’yu maça yetiştirmeye çalışıyorlar, Diaz ile Brizuela antrenmalara tam olarak katılamadılar ve Oliver da viral bir enfeksiyon geçiriyor, durumu maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Ama Burgos bir türlü istikrarı yakalayamadı. Malaga ise bir dönem ufak bir galibiyet serisi yakaladı ve düşme potasından kurtularak rahatladı. Ama onlar da son 3 maçlarını üst üste kaybederek konsantrasyonlarını ve motivasyonlarını kaybettiler ligin geri kalanı için. Burgos’un ise halen yüksek motivasyonu var, şiddetle kazanmaları gerekiyor düşme potasından kurtulabilmek için. Ateşli taraftarlarını arkalarına alarak son maçta Obradoiro karşısında yaptıkları hatayı tekrarlamayacaklarını ve formsuz rakiplerini düşük handikapı da geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.67
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Auckland Tuatara – Bay Hawks İddaa Tahmini 18.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Tuatara Çarşamba saat 10:30’da Bay Hawks ile karşılaşacak. İddaa ev …