Anasayfa / Basketbol Haber / Sarıca: Ersan İlyasova Geleceğini Söyledi

Sarıca: Ersan İlyasova Geleceğini Söyledi

Milli Takım koçu Ufuk Sarıca, Eylül ayındaki maçlar için aday kadrosunun önümüzdeki hafta açıklanacağını, olumsuz bir gelişme olmaması durumunda Ersan İlyasova‘nın da geleceğini söyledi. Milli Takımımız 2019 Dünya Şampiyonası Elemelerinde 14 Eylül’de Karadağ ile içeride, 17 Eylül’de Slovenya ile deplasmanda ikinci turun ilk maçlarını oynayacak.

Sarıca milli takım hazırlıkları ile ilgili olarak şöyle konuştu:

“Karadağ ve Slovenya maçlarını kazanırsak ilk grupla birlikte 6-2’ye geleceğiz ki, bu da gruptan çıkmamız için bize büyük avantaj sağlayacak. Geçtiğimiz günlerde Milli Takım yetkililerimiz ve ben Ersan İlyasova ile konuştuk. Eylül ayındaki maçlara geleceğini, hak elde etmemiz durumunda Dünya Şampiyonası kadrosunda bulunmak istediğini de söyledi. Ersan’ın katılması bize güç verecektir. Aday Milli Takım’a çağıracağımız oyunculara kamp öncesiyle ilgili çalışma programı verdik. Umarım programları uygulamışlardır ve kampa iyi durumda gelirler. Kamp kadrosunu gelecek hafta içinde açıklayacak, antrenmanlara ise 13 Ağustos’ta başlayacağız.”

Kaynak: BasketfaulHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

San Antonio Spurs Olağan Şüphelilerden Biri

San Antonio Spurs geçtiğimiz sezon batı konferansında 48 galibiyet ve 34 mağlubiyetle yedinci sıradan play-off …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.