Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sassari – Reyer Venezia İddaa Tahmini 20.05.23

Sassari – Reyer Venezia İddaa Tahmini 20.05.23

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 4. maçında Sassari Cumartesi günü saat 22:30’da Reyer Venezia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Sassari seriye dezavantajlı başlayan takımdı. İlk 2 maçlarını deplasmanda oynadılar ama buna rağmen ilk maçta çok iyi direnmişler, sadece 3 sayı farkla yenilmişler, sonrasında ise 55-81 gibi kalp kırıcı bir skorla Venezia’yı ezip geçmişlerdi. Ardından da bu moral motivasyon sayesinde evlerindeki ilk maçı da 11 sayı farkla, net bir skorla geçerek seride 2-1 ile avantajı ele geçirmişlerdi. O son maçta Jamal Jones 15 sayı, Gentile 14 sayı ve Dowe 10 sayı, 9 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerid.

Venezia normal sezonu 4. sırada bitirerek seriye saha avantajı ile girmişti. İlk maçta 3 sayı farkla zor da olsa kazanarak bu avantajı korudular ama ikinci maçta tam anlamıyla kontak kapattılar ve 55-81 ile kaybederek dağıldılar. Sonrasında da deplasmanda 11 sayı farkla kaybederek seride geriye düştüler. Son maçta sadece 69 sayıda kalarak hücumda ciddi sorun yaşadıklarını bir kez daha görmüştük. O maçta Spissu 15 sayı, 8 asist, Willis 15 sayı, 4 ribaund ve Tessitori 11 sayı, 10 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında kağıt üstüjnde pek fark olmadığını biliyoruz ki bunu puan tablosundaki yerlerine bakınca da anlıyoruz zaten. Venezia’nın buradaki artı seriye saha avantajı ile başlamasıydı ama Sassari bunu da kırdı ikinci maçta ve artık saha avantajını ele geçirdiler. Şimdi evlerindeki bu maçı kazanmaları yarı final bileti için yeterli olacak. Son maçı bu sahada 11 sayı farkla kazanmışalrdı ve yine Jamal Jones, Dowe, Gerald Robinson liderliğinde galibiyete ulaşak turu geçen taraf olacaklarını tahmin ediyorum. Bu kez düşük handikap tercih edeceğim, riski azaltacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …