Anasayfa / FIAT Torino / Sassari – Torino İddaa Tahmini 28.10.18

Sassari – Torino İddaa Tahmini 28.10.18

İtalya Lega Basket Serie A 4.hafta maçında Sassari Pazar saat 21:00’da Torino ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Sassari sezona çok iyi bir giriş yaptı ve bu sezon ben de yarışta varım dedi. Europe Cup artı Serie A’da 5/5 yaptılar son maçlarda. Evinde oynadıkları 3 maçtan ikisinde ise yüksek skorlar gördük, Benfica’yı 100-66 ve Szolnoki Olaj’ı da 98-94 geçmeyi bilmişlerdi.

Torino cephesinde ise istikrarsızlık devam ediyor. Sağlık durumu tam netleşmeyen ve dolayısıyla takımın başına dönüş tarihi de belirsiz olan koç Brown’un yokluğunda doğal olarak zorlanıyorlar. Onların da hanelerine yazabileceğimiz en önemli artı son maçlardaki verimlilik, son 2 iç saha maçları sırasıyla 184 ve 165 toplam sayı ile bitmişti.

Sassari gerek hazırlık döneminde gerekse sezonun ilk haftalarında hücum anlamında ne kadar yetenekli ve potansiyelli bir takım olduklarını gösterdiler. Torino da tartışmasız değerli ve kaliteli bir tam saha takımı, tempo yaptıklarında rahatlıkla 85 sayılara ulaşabiliyorlar. Yüksek tempoda oynamayı seven iki denk takımın kapışmasında bol skor beklemek bizim hakkımız.

İddaa Oranı: ÜST (167.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) / 1.68
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Arnavutluk – Danimarka İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında Arnavutluk Çarşamba saat 22:00’da Danimarka ile karşılaşacak. İddaa …