Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sassari – Venezia İddaa Tahmini 04.03.23

Sassari – Venezia İddaa Tahmini 04.03.23

İtalya Lega Basket Serie A 20. hafta mücadelesinde Sassari Cumartesi günü saat 22:30’da Venezia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar.

Sassari milli araya formda giren ekiplerden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazanmışlardı ve bu sayede de 10 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular. Ayrıca bu sezon iç saha performansları da iyi durumda, son 2 maçlarını üst üste kazandılar burada taraftarlarının önünde. Taraftarları önündeki o maçlarda bir diğre ortak nokta da yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 204 ve 184 sayı üretilmişti. Son resmi maçlarında da benzer bir senaryo izlemiştik, yine yüksek skorlu bir mücadelenin ardından deplasmanda Brescia’yı 80-93 ile geçmişlerdi. 

Venezia ise üst üste 4 mağlubiyetin ardından yeni koçu Spahija ile konuk ettiği Pesaro’yu 93-77 gibi net bir skorla geçerek kötü gidişe dur demişti. Bu sonuçla 9. galibiyetlerini almışl oldular ve halen play-off yarışının içindeler, sadece 1 adım gerisindeler ilk 8 sıranın. Diğer yandan son Spahija’nı göreve gelmesinin ardından çıktıkları son 3 resmi maçtan ikisinde bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 171 ve 170 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Normal şartlarda daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip olan Venezia’nın deplasmanda da olsa favori olduğunu söylerdim. Fakat koç Spahija’nın gelişiyle beraber olumlu sinyaller verseler de henüz istikrarı bulamadılar. Sassari ise son 3 maçını kazanmış, formda ve diri bir takım. Dowe, Kruslin, Bendzius, Robinson, Jamal Jones gibi silahlarıyla ateşli taraftarlarını arkalarına alarak yine yüksek tempoda oynayacaklarını, Venezia’nın da onlara Parks, Ray, Willis gibi skor opsiyonlarıyla eşlik edeceklerini, birlikte limiti aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.53
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …