Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sassari – Venezia İddaa Tahmini 18.05.21

Sassari – Venezia İddaa Tahmini 18.05.21

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 4. maçında Sassari Salı saat 21:45’de Venezia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Sassari ilk 2 maçı deplasmanda oynamanın etkisiyle kaybederken sonrasında kendi sahasındaki ilk maçta, aynı zamanda tamam mı devam mı niteliğindeki mücadelede beklenen reaksiyonu vererek tam 15 sayı farkla kazanmayı bilmişti. Kendi standartlarının çok altında, düşük tempoda geçen maçta rakibi sadece 60 sayıda tutarak iyi savunma yaptıkları gibi hücumda da tam 5 isimden çift haneli skor katkısı alarak istedikleri sonuca ulaşmışlar ve seriyi 4. maça taşımışlardı, yine evlerinde oynayacaklar. 

Venezia seriye ev sahibi avantajı ile başladı ve bu şekilde de ilk 2 maçı kazandılar ama evlerindeki son maçı 5 sayı farkla, zorlanarak kazanmaları aslında 3. maç için gereken sinyalleri vermişti. Deplasmandaki ilk maçta rakibi gereken son darbeyi vurup seriyi bitiremediler, aksine Sassari’nin gösterdiği reaksiyon karşısında ezildiler ve tam 15 sayı fark yediler. Ayrıca rakibin seriye tutunmasına ve psikolojik olarak da kendisine gelmesine engel olamamış oldular. Sadece 60 sayı üreterek hücumda sınıfta kaldıkları son maçta Tonut 17 sayı ve Daye 12 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuştu. 

Sassari kadro kalitesi bakımından ligin ilk 4 sırasındaki takımlara kafa tutabilecek bir seviyede ve serinin son maçında, kendi sahalarındaki ilk maçta da bunu sahaya en iyi şekilde yansıtarak önemli bir farklar, 15 sayıyla kazanmışlar, seriye tutunmuşlardı. Şimdi bir kez daha sahalarında oynayacaklar ve yine tamam mı devam mı maçına çıkıyorlar. Bir önceki maçın morali ve özgüveniyle evlerindeki bu maçı da kazanarak seriyi tekrar Venedike’e 5. ve son maç için taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …