Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sassari – Venezia İddaa Tahmini 18.05.23

Sassari – Venezia İddaa Tahmini 18.05.23

İtalya Lega Basket Serie A play-off serisi 3. maçında Sassari Perşembe günü saat 22:00’da Venezia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Sassari seriye 5. sıradan girdiği için saha avantajına sahip değildi. Nitekim ilk 2 maçlarını da deplasmanda oynadılar. Ama kendilerinden daha tecrübeli ve kağıt üstünde daha iyi bir kadroya sahip olmalarına rağmen 2. maçı kazanmayı bilmişler, servis kırarak saha avantajını ceplerine koymuşlardı. 55-81 gibi kalp kırıcı bir skorla kazandıkları o maçta Diop 20 sayı, 7 ribaund ile yıldızlaşırken, Dowe 14 sayı, 5 ribaund, 8 asist, Jamal Jones 12 sayı, 4 ribaund ve Gerald Robinson 12 sayı, 5 asist ile öne çıkan isimlerdi.

Venezia seriye saha avantajı ile başlayan taraftı normal sezonu 4. sırada tamamladığı için. İlk maçta da bunu kullanıp kazandılar zaten ama ikinci maçta birdenbire çöktüler adeta. Hücumda sınıfta kaldıkları, büyük hayal kırıklığı yarattıkları o ikinci maçta sadece ama sadece 55 sayı bulabilmişlerdi! Parks ile Spissu 10’ar sayı üretebilmişler ve takımın yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimleri olmuşlardı. Watt, Granger, Bramos, Willis gibi isimler hayal kırıklığı yaratmışlardı.

Klasik bir 4-5 play-off eşleşmesi izliyoruz. Sassari ikinci maçı deplasmanda beklenmedik kadar farklı bir şekilde kazanarak hem psikolojik üstünlüğü ele almış hem de seriye 1-1 eşitliği getirerek saha avantajını ceplerine koymuşlardı. Şimdi evlerinde oynamanın avantajına sahipler ve elde ettikleri saha üstünlüğünü sürdürmek adına kazanmak zorundalar. Pota altında yine Diop’u verimli kullanıp, etkili kısalar Dowe ve Robinson liderliğinde bu kez düşük farkla da olsa tekrar kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …