Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sassari – Venezia İddaa Tahmini 20.06.19

Sassari – Venezia İddaa Tahmini 20.06.19

İtalya Lega Basket Serie A final serisi 6.maçında Sassari Perşembe saat 21:45’de Venezia ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.35 oran belirlemişken İddaa ise henüz oran açıklamadı.

Sassari serinin 2.maçında deplasmanda kazanarak ev sahibi avantajını eline geçirmişti ama sonrasında Venezia’nın üstünlüğü ile geçen maçlar izledik. Sassari serideki son 3 maçtan ikisini kaybetti ki bunların biri evlerinde olduğu için avantajı yine rakiplerine verdiler. Son maçta da deplasmanda 13 sayı farkla kaybettiler, özellikle skor üretiminde çok sorun yaşadılar, sadece 65 sayıda kalmışlardı evden uzakta.

Venezia seriye kötü bir başlangıç yapsa da sonrasında çabuk toparlandı ve tecrübeli oyuncuları liderliğinde serideki son 3 maçtan ikisini kazanarak seride 3-2 öne geçtiler. Artık avantaj ellerinde çünkü bu maçı kaybetseler de serideki 7. ve son maç yine kendi sahalarında olacak. Diğer taraftan son maçı da 13 sayı farkla kazandıkları için psikolojik üstünlüğe sahipler. Özellikle Daye çok formda.

Sassari artık seride 2-3 geride ve taraftarları önündeki son maça çıkarken tamam mı devam mı diyecekler. Bunun baskısıyla ekstra konsantre olacaklarını ve son maçta yedikleri 13 sayılık farkın da etkisiyle reaksiyon göstererek kazanabileceklerini düşünüyorum. Özellikle kısa oyuncuların daha fazla devreye gireceğini ve Cooley ile Thomas’a yardımcı olarak galibiyeti zor da olsa alarak seriyi 3-3’e getireceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.25
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.35
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …