Anasayfa / Endonezya Ligi / Satria Muda – West Bandits Solo İddaa Tahmini 11.07.24

Satria Muda – West Bandits Solo İddaa Tahmini 11.07.24

Endonezya Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Satria Muda Perşembe günü saat 16:00’da West Bandits Solo ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler. 

Muda normal sezonu beşinci sırada bitirirken sezon sonunda etkili performanslara imza atmıştı. Halihazırda 10 galibiyetlik nefis bir serinin içinde yer alıyorlar, bunu play-off’a taşımak istiyorlar. Son olarak konuk ettikleri güçlü şampiyonluk adaylarından Pelita’yı son nefeste de olsa 1 sayı ile geçerek önemli bir başarıya imza atmışlardı. Beane 15 sayı, 10 ribaund, 6 asist ile o maçın yıldızı olurken, Pustovyi 12 sayı, 6 ribaund ve Elgin Cook 11 sayı, 7 ribaund ve Grahita 11 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile ona destek olan diğer isimlerdi.

Solo ise normal sezonu 4. sırada bitirip bu seride saha avantajına sahip olmasına rağmen sezon sonunu kötü oynamış bir takım, 4 maçlarını üst üste kaybederek moralsiz ve düşük bir şekilde play-off macerasına başlıyorlar… Son maçlarında evlerinde olmalarında rağmen güçlü rakiplerden Pelita’ya karşı hiç varlık gösterememişler ve tam 19 sayı farkla ezilerek kaybetmekten de kurtulamamışlardı. 

Puan tablosu bize Solo’nun favori olduğunu gösteriyor olsa da işin rengi öyle değil. Çünkü sezonun son kısmında Muda gözle görülür şekilde daha iyi basketbol oynadı ve bunu sonuçlara da yansıttı. Ellerinde Avrupa basketbolundan da yakından tandığımız Elgin Cook ve Pustovyi gibi değerli silahlar var. Bu maçta da evde oynamanın avantajını kullanacaklarını, rakibe ilk maçtan kolay lokma olmadıklarının mesajını vererek net bir galibiyete imza atacakların düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.66
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …