Anasayfa / CAB Madeira / SC Lusitania – CAB Madeira İddaa Tahmini 02.03.23

SC Lusitania – CAB Madeira İddaa Tahmini 02.03.23

Portekiz Ligi 22. hafta mücadelesinde SC Lusitania Perşembe günü saat 00:15’de CAB Madeira ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Lusitania ligin orta şekerli takımlarından birisi. 21 maçlarından 10 tanesini kazandılar ve kendilerine 8. sırada yer buldular. Hedefleri ise en azından 6 ya da 7. sırada yer alarak play-off bileti kapabilmek. Bu bağlamda da iyi sinyaller verdiler evlerindeki son 3 maçlarını da üst üste kazanarak. Son olarak güçlü rakiplerden biri olan Porto’yu 4 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. O maçta Edler-Davis 27 sayı, 12 ribaund ile yıldızlaşırken Geu da ona 14 sayı, 5 ribaund ile destek olmuştu galibiyet yolunda.

Madeira ise ligin zayıf halkalarından birisi. 21 maçtan sadece 5 galibiyet elde edebildiler ve kendilerine sondan birinci sırada, 11. basamakta yer bulabildiler. Ayrıca son 4 maçtan 3 tanesini kaybederek de iyi durumda olmadıklarını göstermişlerdi. Deplasmandaki son 2 maçlarına baktığımızda ise Povoa’ya 9 sayı farkla yenilirken, Esgueria’yı ise zor da olsa son nefeste 1 sayı farkla yenmeyi başardıklarını gördük. 

İki takım daha yeni 11 Şubat’da karşılaşmışlar ve Lusitania misafir takım konumunda olamsına rağmen rakibi karşısında zorlanmadan 11 sayı farkla net bir galibiyete imza atmıştı. Madeira’nın son maçlarda düşüşte olduğunu, Lusitania’nın ise aksine formda olduğunu düşündüğümüzde aralarındaki güç farkının yine net olarak sahaya yansıyacağını, Lusitania’nın bu kez evinde çift haneli farklarla galibiyete ulaşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.70
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.87
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …