Anasayfa / İddaa Tahminleri / Scafati – Sassari İddaa Tahmini 28.04.24

Scafati – Sassari İddaa Tahmini 28.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Scafati Pazar günü saat 19:15’de Sassari ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.46 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Scafati ligin orta altı takımlarından birisi. Son dönemde 5 maçlarından 4 tanesini kaybettikleri için 12 galibiyette kaldılar ve play-off trenini kaçırdılar ama alt sıralardan uzak kalmaları, daha doğrus ligde kalmayı garantilemeleri onlar adına bu sezon için önemli bir başarı kuşkusuz. Diğer yandan evlerindeki performanslarının da iyi durumda olduğunu biliyoruz, son 3 maçtan ikisini kazandılar taraftarlarının önünde.

Sassari için de benzer şeyleri söylemek mümkün. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle onlar da 12 galibiyette kaldılar. Ligde kalmayı garantilediler ama sezon başı hedefleri olan play-off potasına girmeyi başaramadılar. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler evden uzakta. Son olarak denk rakiplerden Napoli’ye konuk olmuşlar ve 88-79 ile kaybetmişlerdi. 

İki takımın da 12 galibiyeti olması ve son maçlarda sergiledikleri benzer performanslar bu maçı denk güçlerin kapışması haline getirmiş durumda. Diğer yandan iki takımın da düşme ya da play-off ile alakalarının bulunmaması bu maça prestij için çıkacaklarını gösteriyor. Scafati’nin evinde iyi basketbol oynayan bir ekip olarak deplasmanlarda zorlanan, formsuz denk rakibi karşısında galibiyete daha yakın olduğunu düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …