Anasayfa / Brisbane Bullets / SE Melbourne Phoenix – Brisbane Bullets İddaa Tahmini 02.06.21

SE Melbourne Phoenix – Brisbane Bullets İddaa Tahmini 02.06.21

Avustralya Ligi mücadelesinde SE Melbourne Phoenix Çarşamba saat 12:30’da Brisbane Bullets ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 90.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 92.5 olarak belirlemiş.

Phoenix 33 maçın ardından hanesine 18 galibiyet yazdırdı ve kendisine 4. sırada yer buldu. Hedefledikleri yerde olduklarını söyleyebiliriz ve önlerinde daha 3 maç var. Yine de alttan gelen Sydney ve bu maçtaki rakipleri Brisbane karşısında güvenilir sularda değiller, dikkatli olmaları ve minimum hata ile oynamaları gerekiyor. Evlerindeki performansları iyi durumda, son 3 maçlarından ikisini kazanırken bu maçlarda 91 ve 106 sayı göndermişlerdi rakip potalara. 

Bullets ise 33 maçın ardından 16 galibiyet toplayabildi ve rakibinden yani ilk 4 yarışından 2 adım geride. Dolayısıyıla bu maçı kaybederlerse ilk 4 şansları kalmayacak. Kazanırlarsa da hem Sydney hem de Phoenix’in hata yapmalarını beklerken kendileri de kazanmaya devam etme durumunda olacak. Son 3 deplasman maçlarını kazandılar evet ama bunlar ligin zayıf takımları Taipans x 2 ve Breakers karşısında gelmişti ki bu maçların ikisinde 87 ve 96 sayı yediklerini, savunmada da iyi durumda olmadıklarını belirtelim. 

Phoenix halihazırda 4. sırada ve hedefledikleri yerdeler. Bu pozisyonlarını korumak için kritik bir maça çıkacaklar ki kazanırlarsa kendilerini son haftalarda zorlayabilecek bir rakibi devre dışı bırakmış olacaklar. Evlerinde önlerine gelen bu fırsatı geri çevirmeyeceklerini, rakibin de deplasmanlarda sergilediği kötü savunma performansını cezalandırarak Creek, Sykes, Brookhoff, Moore ve Wetzell gibi silahlarla 90 baremini geçip kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (92.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …