Güncel
Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Selçuk Ernak: “Daha atlet, daha fizikli, daha aç”

Selçuk Ernak: “Daha atlet, daha fizikli, daha aç”

Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye koçu Selçuk Ernak geçen sezona göre daha atletik ve daha aç bir kadro kurduklarını belirtti.

Ernak şöyle konuştu:
“Şartlara göre içimize sinen bir kadro kurduğumuzu söyleyebilirim. Geçen sezona göre daha atlet, daha fizikli, daha aç oyuncuları bir araya getirdik. Koşan bir takım olacağız. Buna karşılık kadro olarak geçen yıla daha acemiyiz ve karşımızda Avrupa gibi bir sınav var. Enerjimizle deneyimsizliğimizi bertaraf edecek ve herkesten çok çalışacağız.

Çaylak oyuncularımız ligi öğrenene, ne istediğimizi öğrenene kadar hata yapacaklar. Bunu da doğal karşılayacağız.”Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir