Anasayfa / İddaa Tahminleri / Semt77 Yalovaspor – Türk Telekom İddaa Tahmini 26.03.22

Semt77 Yalovaspor – Türk Telekom İddaa Tahmini 26.03.22

ING Basketbol Süper Ligi 25. hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cumartesi saat 20:15’de Türk Telekom ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Yalova ligin düşme adaylarından biri, son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve 6 galibiyette kaldılar, düşme potasından ise sadece 1 adım uzaktalar şuanda. Dolayısıyal kalan maçların neredeyse tamamına final mentalitesi ile çıkmaları gerekecek. Ayrıca bir diğer önemli nokta ise son 3 maçlarının tamamında üretimde ciddi sorunlar yaşadıklarını gördük, sırasıyla 146, 152 ve 141 sayı çıktı bu maçlarda sadece. Son olarak konuk oldukları Tofaş karşısında ciddi anlamda sınıfta kalmışlar ve 66 sayı üretebilmişlerdi. Haftaiçi verim alamadıkları Williams ile yolları ayırdılar ve yerine Rion Brown’u aldılar ama henüz lisansı çıkmadı, bu maçta oynaması beklenmiyor. Dolayısyla Gallinat, Rupnik, Jones, Alec Brown ve Lee sahada yer alacak 5 yabancı olacak.

Telekom ise son dönemde kötü sonuçlar alan, üst üste 2 maçını kaybederek 10 galibiyette kalan ve play-off potasından tam 3 maç uzakta kalmış bir ekip. Zaman zaman yüksek tempoda oynayıp hücumda iyi işlere imza atıyor olsalar da özünde savunma odaklı, düşük tempoda oynayan bir sisteme sahipler. İki kulvarda çıktıkları son 3 maçtan ikisinde de bunu görmüştük, sırasıyla 76 ve 65 sayıda kalmışlardı ki bunlar iç saha maçlarıydı. Evden uzaktaki son 3 maçlarından iksinde ise 75 ve 67 sayıda kaldıklarını gördük. Harison ile yolların ayrılması ve Perez ile Clemmons’dan istikrarlı skor katkısı gelmemesi nedeniyle kısır kalıyorlar hücumda. 

İki takım arasında elbette kadro kalitesi ve hedefler anlamında net farklar var. Ama Telekom özellikle son dönemde iyi basketbol oynamıyor. Yalova’nın da özellikle hücumda düşük kalibrede bir takım olduğunu biliyoruz. Bu maçta da Telekom’un düşük temposu ve zaman zaman sertleşen savunması karşısında zorlanacaklarını, 65-70 bareminde kalabileceklerini tahmin ediyorum. Telekom’un da tempoyu ekstra forse etmeyeceğini, bu nedenle de 75-80 baremini aşamayacaklarını düşünüyorum. Bu senaryoya göre de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ALT (154.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Anwil Wloclawek – Czarni Slupsk İddaa Tahmini 18.05.22

Polonya Ligi üçüncülük serisi ilk maçında Anwil Wloclawek Çarşamba saa 18:30’da Czarni Slupsk ile karşılaşacak. …