Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Senegal – Venezüela İddaa Tahmini 09.08.19

Senegal – Venezüela İddaa Tahmini 09.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında İtalya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Verona Cup’da Senegal Cuma saat 19:00’da Venezüela ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise toplam sayı limitini 138.5 olarak açıklamış.

Senegal hazırlık maçlarında şuana kadar gösterdi ki Dünya Kupası’nın zayıf halkalarından biri olacak. Özellikle kısa rotasyonunda yaratıcı bir oyuncuları olmaması onları skor üretimi konusunda oldukça kısır bir takım haline getiriyor. Son maçta da İtalya karşısında bu durumu net olarak gördük, sadece 54 sayı bulabildiler. 

Venezüela ise Senegal kötü olmasa da vasat takımlardan biri. Disiplinli ve sistemli bir takımlar, bu da onları savunmada zorlu bir rakip yapıyor. Ancak hücum tarafında onların da ellerinde bir yıldız olmaması skor üretiminde oldukça sınırlı olmalarına neden oluyor. Son maçta Rusya’ya 54-69 kaybetmişlerdi. Sadece Vargas çift haneli skor bulabilmiş, 13 sayı üretebilmişti.

İki takımın da hücumda ne kadar sınırlı bir potansiyele sahip olduklarını biliyoruz. Özellikle Senegal kısa rotasyonu anlamında zayıf bir takım. Venezüela’nın da savunmada ne kadar sert bir takım olduğunu düşündüğümüzde bu maçta Senegal’i 60 sayılarda tutmaları şaşırtıcı olmayacaktır. Düşük tempoda ve kısır geçmesini beklediğim maçta tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (138.5) / 1.86
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …