Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Senegal – Venezüela İddaa Tahmini 23.08.19

Senegal – Venezüela İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de düzenlenen Atlas Challenge Turnuvası kapsamında Senegal Cuma saat 14:30’da Venezüela ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise toplam sayı limitini 141.5 olarak açıklamış.

Senegal hazırlık döneminde gösterdi ki Dünya Kupası’nın zayıf halkalarından biri olacak. Aslında atlet bir takımları var ve pota altında Faye, Ndoye, Ndour, Toure gibi etkili isimleri de var. Ama kısa rotasyonunda neredeyse elle tutulur hiç oyuncuları bulunmaması, yetenek seviyelerini çok alta çekiyor. Bu nedenle de düşük tempoda oynayıp yarı sahada uzunların her iki pota altında da rakiplere üstünlük kurmasını sağlamaya çalışıyorlar.

Venezüela’da turnuvanın vasat takımlarından biri. Zamora, Vargas ve tecrübeli Colmenares hazırlık maçlarında takımı sırtlamaya çalışsalar da yeterli olmadıklarını gördük. Vargas dışında uluslararası tecrübesi bulunan isimleri de yok. Hücumda sınırlı bir takımlar ve bu nedenle işin savunma tarafına önem verip sert basketbol oynayarak rakiplerini bozmaya, genelde de tempoyu düşük tutmaya çalışıyorlar.

İki takımın da hücumdaki potansiyellerinin ortalamaların epey altında olduğunun gördük son 2 hazırlık maçlarında. Senegal 59 ve 63 sayı üretebilirken, Venezüela da 69 ve 54 sayı üretebilmişti. Bu maçta da birbirlerini sert savunma ile yıpratacakları, düşük tempoda bir mücadele bizleri bekliyor. İki takımın da 70 sayının altında kalması bence sürpriz olmayacaktır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (141.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …