Anasayfa / Çin Ligi / Shandong – Nanjing İddaa Tahmini 13.04.21

Shandong – Nanjing İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Shandong Salı saat 10:00’da Nanjing ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 98.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 97.5 olarak belirlemiş.

Shandong 53 maçın ardından hanesine 32 galibiyet yazdırdı ve 5. sırada yer alıyor. Hedefledikleri ilk 4 yarışından sadece 2 adım uzaktalar ve şansları devam ediyor. Sezon ortalamlarına baktığımızda rakiplere ortalama 102 sayı şansı verdiklerini gördük. Ancak evlerindeki son 3 maçtan ikisinde ise çok daha iyi savunma yaptıklarını, Tianjin’den 98 ve Beijing’den sadece 88 sayı yediklerini de görmüştük. 11 Nisan’daki son maçlarında da deplasmanda olmalarına rağmen denk rakiplerinden Xinjiang’ı yine bir savunma performansıyla, 98-114 yenmişlerdi. 

Nanjing ise ligin zayıf halkalarından biri. 53 maçtan sadece 9 tanesini kazanabildiler. Hücum performansı açısından da ligin en kötü takımlarından biri konumundalar, ortalama 97 sayı üretebiliyorlar. Son deplasman maçlarında da bir diğer güçlü rakipleri Liaoning karşısında hiç direnememişler ve hücumda kısır bir performansla sadece 83 sayıda kalmışlardı. Geçen hafta ise evlerinde oynamalarına rağmen Qingdao’ya 101-117 ile kaybettiler. Moultrie neredeyse tek başına takımını ayakta tutmaya çalışıyor.

İki takım arasında net bir kalite farkı var ve Shandong tıpkı puan tablosunda olduğu gibi sahada oynanan basketbol anlamında da bu farkı gösteren bir ekip. Son haftalarda savunmada vidaları sıktılar ve sadece atarak değil, rakipleri de 100 sayının altında tutarak sonuca gitmeye başladılar. Karşılarında da ligin en kötü hücum eden, skor üretimi sınırlı ve zayıf takımlarından biri olacak. Farklı kazanmalarını beklediğim maçta handikap riskine girmektense savunmalarına ve Nanjing’in sınırlı hücum performansına güvenip onların 97 sayıları göremeyeceğine dair bir tercih yapacağım. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (98.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ALT (97.5) – 1.75
Güven Endeksi:Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Obradoiro – UCAM Murcia İddaa Tahmini 19.05.21

İspanya Liga Endesa 35. hafta mücadelesinde Obradoiro Çarşamba saat 19:30’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. İddaa …