Anasayfa / İddaa Tahminleri / Siauliai – Nevezis İddaa Tahmini 13.03.23

Siauliai – Nevezis İddaa Tahmini 13.03.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Siauliai Pazartesi günü saat 19:30’da Nevezis ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitibi 171.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Siauliai ligin orta şekerli takımlarından birisi. Şuana kadar topladıkları 10 galibiyetle kendilerine 7. sırada yer buldular. Son dönemde ise inişli çıkışlı performanslar sergilediler. Aslında bu istikrarsızlık sadece aldıkları sonuçlardaydı, skor üretimi ve tempo konusunda ise bizlere son 3 maçta da benzer maçlar izlettiler. Sırasıyla 209, 191 ve 172 sayı üretilmişti o maçlarda. Evlerindeki son maçlarında ise Gargzdai’ye uzatma sonunda 92-99 ile kaybetmişlerdi.

Nevezis ise ligin play-off kovalayan ekiplerinden birsi. Şuana kadar 9 galibiyet toplayabildiler ve 9. sırada yer alıyorlar, 8. sıradaki Neptunas’dan sadece averajla gerideler. Onların da son maçlarda istedikleri ritmi bulamadıklarını, 1 ileri 1 geri modunda olduklarını gördük. Bununla beraber tempo ve yüksek skor konusunda ise dikkat çeken bir takım konumundalar. Son 4 maçlarından 3 tanesinde bizlere 184, 174 ve 219 sayı izletmişlerdi. Son deplasman maçlarında güçlü rakipleri Lietkabelis’e direnseler de 111-108 ile kaybetmişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik var ki puan tablosunda da zaten aralarında ciddi farklar olmadığını görüyoruz. Bir diğer ortak noktaları ve denk oldukları konu da son maçlarda bizlere sürekli tempolu, bol skorlu mücadeleler izletmeleriydi. İki takımın da savunmalarının yumuşak kaldığını düşündüğümüzde bu maçta da bir tarafta Mangas, Jackson, Varnas, Danusevicius diğer tarafta Davison, Lambrecht, Freeman varken bizlere yine yüksek skorlar izleteceklerini söylemek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …