Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Sigortam.net İTÜ – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 14.03.20

Sigortam.net İTÜ – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 14.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Sigortam.net İTÜ Cumartesi saat 17:30’da Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken İddaa oranları henüz netleştirmemiş.

İTÜ ligde kalamayacağını anladıktan sonra yabancı oyuncuları ile birerbirer yollarını ayırdı, sadece 2 yabancı ile yola devam ediyorlar ve artık ligde kalma ihtimalleri kalmadı, sadece 1 galibiyet alabildiler 22 maçın ardından. Son maçlarda skor üretiminde sorun yaşadılar. Denk rakiplerinden Ormanspor’a 73-70, güçlü Anadolu Efes’e 49-63 ve genç oyunculardan kurulu denk rakipleri Bandırma’ya ise 64-48 ile kaybetmişlerdi. Campbell biraz direnmeye çalışırken, ona yardım etmesi beklenen Mehmet ve Huff çok etkisiz kalıyorlar.

Büyükçekmece de rakibi gibi düşmeyi kabul eden diğer ekip oldu. Takımın en önemli silahlarından ikisi ile, Andrews ve Upshaw ile yolları ayırdılar. Bununla beraber son haftalarda Hayes ile ayakta kalmaya çalışıyorlardı ama coronavirüsden dolayı maçların oynanmaya devam edilmesine sert çıkan isimlerden biri olan Birleşik Amerikalı oyuncunun da bu maçta iyi bir performans sergileyemeyeceğini düşünüyorum. Eldridge, Mert ve Saffold ise iyi niyetli şekilde direnseler de yetersiz kalıyorlar.

Corona nedeniyle maç taraftarlara kapalı oynanacak. Her ne kadar iki takım da yüksek sayıda taraftarlarla zaten oynamıyor olsalar da psikolojik olarak maçın bu şekilde oynanması onları daha da fazla zorlayacaktır. Zaten hücumda skor üretiminde zorlanan ve düşmeyi kabullenmiş iki takımın mücadelesinde düşük kalite ve kısır bir mücadele bekliyorum.

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.75
Bets10 Oranı: ALT (161.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …