Anasayfa / 2022 FIBA AmeriCup / Şili – Venezüela İddaa Tahmini 23.02.21

Şili – Venezüela İddaa Tahmini 23.02.21

2022 FIBA AmeriCup elemeleri kapsamında Kolombiya’da düzenlenen fanusta Şili Salı saat 05:10’da Venezüela ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 140.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Şili 5 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildi ama ikili averajda Kolombiya’ya üstünlük kurduğu için eğer onlar Arjantin’e kaybederlerse bu maçta Venezüela karşısında kaybetmeleir durumunda dahi gruptan çıkmayı başarmış olacaklar. Fanustaki ilk maçlarında ise kötü sinyaller vermişler, grubun diğer güçlü takımı Arjantin’e karşı hiç direnememişler ve özellikle savunmada dağılmışlar, 65-99 ile hezimete uğramışlardı.

Venezüela ise Arjantin ile beraber gruptan çıkmayı garantileyen diğer takım oldu. Her ne kadar tam kadro olmasalar da bu seviyeler için tecrübeli ve kaliteli isimlere sahipler ki fanustaki ilk maçta ev sahibi konumundaki Kolombiya’yı 67-80’lik net bir skorla geçerek de bunu gösterdiler zaten. O maçta Jose Vargas 24 ve Nelson Colmenares 21 sayıyla öne çıkarak takımlarının rahat bir galibiyet almalarını sağlamışlardı. 

Venezüela zaten gruptan çıkmayı garantilemiş durumda ve bu nedenle savunmada vidaları fazla sıkmayacaktır bu maçta. Tempolu oynamalarını ve Şili karşısında olduğu gibi rahat skor üretmelerini bekliyorum ki zaten Şili’nin de Arjantin maçında gördüğümüz üzere savunmada pek de söyleyecek bir sözü yok. Ama onlar da rakibin vidaları biraz gevşetmesinden faydalanacaklardır ve en azından 70 sayıları görebileceklerini düşünüyorum ki bu da maçın üste gitmesi için yeterli olacaktır. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (140.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Olimpia Milano – Khimki İddaa Tahmini 25.02.21

Turkish Airlines Euroleague 26. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Perşembe saat 22:45’de Khimki ile karşılaşacak. İddaa …