Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Sırbistan – Türkiye İddaa Tahmini 16.08.19

Sırbistan – Türkiye İddaa Tahmini 16.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Yunanistan’ın ev sahipliğinde düzenlenecek turnuvada Sırbistan Cuma saat 18:00’da Türkiye ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Türkiye lehine 9.5 handikap belirlemiş.

Sırbistan ABD ile birlikte Dünya Kupası’nın en güçlü favorisi konumunda. Son turnuvaların aksine ilk defa ideale yakın bir rotasyonla turnuvada yer alacaklar. Lucic’in hafif bir sakatlığı var ve riske edilmeyecek, Dünya Kupası’nda oynaması bekleniyor. Hazırlık maçlarında formda bir görüntü veren Bogdanovic-Jokic ikilisinin yanı sıra Milosavljevic, Micic ve Jovic gibi etkili kısalara da sahipler.

Millilerimiz Ersan ve Semih’in de dönüşüyle son 2 maçlarını Sinan Erdem’de zayıf rakipler Senegal ile Ürdün karşısında oynadılar. Farklı ve rahat galibiyetler alarak moral depoladılar. Cedi ve Furkan oldukça formda, istekli ve hazır bir görüntü verdi. Ama asıl ciddi sınavlar bu hazırlık turnuvasında başlıyor olacak.

Sırbistan kadro kalitesi ve tecrübe anlamında net olarak milli takımımızdan bir kaç adım önde. Ancak koç Sarıca faktörü ve Furkan ile Cedi’nin formda olduğunu düşündüğümüzde Ersan ile Semih’i de devreye sokarak Sırplar’ı zorlayacağımızı ve Litvanya’nın yaptığı gibi maçı son topa kadar dirençle taşıyabileceğimizi düşünüyorum. Millerimiz kaybetseler de çift haneli fark yemezler.

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+9.5) / 1.78
Güvne İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Zadar – Krka İddaa Tahmini 14.10.19

Adriyatik Ligi 2.hafta mücadelesinde Zadar Pazartesi saat 19:00’da Krka ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.