Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Sırbistan – Yunanistan İddaa Tahmini 18.07.19

Sırbistan – Yunanistan İddaa Tahmini 18.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 9.luk – 16.lık klasman mücadelesinde Sırbistan Perşembe saat 16:00’da Yunanistan ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem belirlememişken Bets10 ise Sırbistan’ın galibiyeti için 1.45 oran açıklamış.

Sırplar grup maçlarında iyi iş çıkarmış sadece Ukrayna karşısında sürpriz bir yenilgi almışlardı. Sonrasında play-off maçında ise tam anlamıyla soğuk bir duş aldılar Büyük Britanya karşısında. Grubunda 0 çekmiş bir takıma karşı kaybederek son 8 takım arasında yer alamadılar, rakiplerini küçümsemenin cezasını ağır ödediler diyebiliriz.

Yunanistan ise grup maçlarında hiç de fena iş çıkarmamış ve kolay lokma olmayacağı mesajını vermişti. Ama play-off’da karşılaştıkları güçlü Almanya karşısında bu mesajın epey yanlış anlaşıldığını gördük, tam 28 sayı farkla darma dağın oldular. G.Kalaitzakis dışında bir isim bile çift haneli skor katkısı veremedi…

İki takım da play-off maçlarında beklentilerin çok altında kalmışlardı. Ancak Sırbistan’daki problem sadece konsantrasyondan ibaret, yoksa kalite olarak Yunanistan da dahil olmak üzere turnuvadaki bir çok takımdan öndeler. Bu maçta da Britanya maçının reaksiyonunu gösterip Almanya’dan fark yiyerek çökmüş durumda olan Yunanistan’ı yeneceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.45
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Toronto Raptors – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu’nun iddialı takımlarından Toronto Raptors, Batı’nın genç ve dişli takımlarından Memphis Grizzlies ile Pazar …