Güncel
Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Slam Stal Ostrow – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 02.11.20

Slam Stal Ostrow – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 02.11.20

Polonya Ligi 11. hafta mücadelesinde Slam Stal Ostrow Pazartesi saat 19:35’de Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 158.5 olarak belirlemiş.

Ostrow 10 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırdı ve play-off yarışında yer alacaklarını gösterdiler. Lig standartlarının altında bir hücum performansları var ama düşük tempoda oynamayı sevdikleri ve disiplinli bir savunma sistemine sahip oldukları için rakipleri de düşük skorlarda tutabiliyorlar. Şimdiye kadar rakip potalara maç başına 77 sayı gönderirken potalarında ise 76 sayı gördüler. Bu paralelde evlerinde oynadıkları son 2 maçta bizlere 144 ve 150 sayı izletmişlerdi.

Dabrowa cephesinde ise işler pek yolunda değil, 7 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ki bu tek galibiyet de tam 6 maçlık mağlubiyet serisinin ardından geçen hafta uzatma sonunda Anwil deplasmanında gelebilmişti ancak. Skor üretiminde sınırlı bir takım olduklarını biliyoruz, ortalama 77 sayı üretebiliyorlar ki son oynadıkları Anwil maçını bir kenara bırakırsak son 2 deplasman maçlarında 67 ve 79 sayı üretebilmişlerdi.

İki takım arasında kalite anlamında net farklar var. Ostrow, Garbacz, Sobin ve Florence gibi isimlerle hücumda da üretebilen, sert savunması ile de rakipleri düşük sayılarda tutabilen dengeli bir takım. Dabrowa ise lig standartlarınında bir skor potansiyeline sahip ve düşük tempolarda oynayan kısır bir takım görünümünde. Bu maçta da birden bire toparlanıp Ostrow’un sert savunması karşısında 75 sayılara çıkabileceklerini düşünmüyorum. Bu da zaten maçın alta gitmesi için yeterli olacaktır çünkü ev sahibinin de tempoyu kontrol edip savunmaya önem vereceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (160.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ALT (158.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Belarus – Arnavutluk İddaa Tahmini 26.11.20

2023 FIBA Dünya Kupası ön elemeleri kapsamında oynanacak A grubu maçında Belarus Perşembe saat 19:30’da …