Anasayfa / İddaa Tahminleri / Slam Stal Ostrow – Zielona Gora İddaa Tahmini 01.09.21

Slam Stal Ostrow – Zielona Gora İddaa Tahmini 01.09.21

Polonya Ligi Süper Kupa maçında Slam Stal Ostrow Çarşamba saat 21:00’da Zielona Gora ile karşılaşacak. İddaa Ostrow’un galibiyeti için 1.37 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.48 olarak belirlemiş. 

Koç Milicic ile yola devam eden son şampiyon Ostrow, gelecek sezon Polonya’yı BCL’de de temsil edecek. Bu bağlamda kadrolarını da güçlendirdiklerini söyleyebiliriz. Nahariya’dan Michael Young, Norkopping’den Larrier, G-League’den James Palmer Jr., Peristeri’den tecrübeli Yunan oyun kurucu Mantzaris, eski Trabzonsporlu Kulig, Partizan’dan Drechsel, İsveç milli takımından da hatırlayacağınız Denzel Andersson, Milano’dan Wojciechowski ve geçen sezon da takımın direksiyonunda oturan Florence takımın önemli parçaları konumundalar. 

Yeni koçu Vidin’in yönetimindeki yeniden yapılanmaya giden Gora’nın da önce kadrosuna bir bakalım. Eski Fethiyeli Frazier, eski Telekomlu Devoe Joseph, FMP’den Nanadic, Mitteldeutscher’den Brembly, Bilbao’dan Zyskowski, Buducnost’dan Apic, Anwil’den Sulima takıma yeni eklenen değerli parçalar. Geçen sezon da kadroda yer alan tecrübeli şutör Meier de yine takımın önemli silahları arasında yer alıyor elbette. Diğer taraftan takımdan ayrılan isimlere baktığımızda ise güç kaybettiklerini net olarak söyleyebiliriz; Koszarek, Freimanis, Pappas, Bowlin, Berzins, Groselle, Marcel Ponitka, Adam Smith, Blake Reynolds yeni sezon için kaybettikleri önemli isimler. 

Geçen sezonun şampiyonu ünvanıyla süper kupa maçına çıkacak olan Ostrow’un elinde Mantzaris ve Florence gibi çok tecrübeli iki guard var. Onların liderliğinde Drechsel gibi bir skoreri ve pota altında da Young ile Wojciechowski ikilisini de verimli kullanarak sonuca gideceklerini düşünüyorum. Gora’nın hem koçu yeni hem de bir sürü yeni oyuncu var takıkmda. Ayrıca geçen sezona göre güç kaybettikleri ve hedeflerin küçüldüğü de bir gerçek. Ostrow’un sezona kupayla başlayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.37
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.48
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …